Opkomst 2 Juni

Met het heerlijke weer van vandaag, konden we natuurlijk niet anders dan lekker de hele dag buiten spelen.
Daarom zijn we begonnen met kruipen, hinkelen achteruitlopen en tikken, oftewel Schipper mag ik overvaren…

Na even lekker te hebben gerend was het tijd om even na te gaan denken, iedereen ging in een kring in het gras zitten, en 1 iemand moest zich omdraaien. Vervolgens gingen 2 mensen in de kring iets wisselen, bijvoorbeeld hun schoenen, of haarstiekje, De omgedraaide persoon moest dan goed kijken en raden wat er verwisseld was, Goed opletten dus.

Nu alle oogjes goed moe waren van het opletten op haarstiekjes, gingen we deze maar eens ontspannen met blindemannetje… 1 geblinkdoekte tikker moest de andere spelers tikken, om het makkelijk te houden mochten de spelers (op de tikker na) niet bewegen.

Vervolgens moesten de bevers weer in een kring gaan zitten, en 1 iemand uit de kring moest dan de bal verstoppen… waarna iemand anders deze moest zoeken.

Nu was het onderhand al 11 uur dus tijd voor een lekker glas koude limo en een Koetjesreep
Waarna we een doos stiften en papier mee naar buiten hebben genomen, om daar een mooie oranje wimpel mee te maken, die we dan kunnen gebruiken als Oranje moet voetballen.

Helaas was het toen alweer 12 uur, en moesten we sluiten!

Tot volgende week!