Deltaforce

Het begon met pijltjes draaien. Dat moeilijk verliep omdat niet iedereen het kon. Halverwege het pijltjes draaien begonnen we met het opzetten van de bunkers waarbij alles wat we hadden werd gebruikt. Uiteindelijk waren we klaar met alles. En toen konden we beginnen.

De lichten gingen uit en iedereen had zich verstopt. Toen we begonnen was een en al geluiden maken. Tot dat Krista als eersteĀ  naar de andere kant rende.

Alleen ze werd niet geraakt toen volgden de anderen van beide kanten. Uiteindelijk toen niemand meer pijltjes had gingen we de vlaggen zoeken. Toen het team van Gerro als eerste de vlag had konden we stoppen.

Toen het tweede potje begon deden we wel met af. Krista was als eerste af omdat ze als een gek naar voren rende. Daarna toen er heel veel af waren, won het team van Gerro weer. Toen maakte we nieuwe teams en toen won het team van Stefan.

En toen waren we klaar en konden we stoppen. En dat was Delta Force.