Raketgeleerden in spe

Omdat we momenteel de winterjas weer net wel/niet uit de kast halen, kijken we heel even terug naar een paar weken geleden. Toen scheen de zon wel! Toen steeg het kwik tot ruim boven de 30 graden! Laten we hopen dat de zon dit niet fataal is geworden….

Tijdens de opkomst van 8 juni was het geen 30 graden, maar was het mooi ‘’technisch weer’’ voor de jonge raketgeleerden om wat te experimenten. Er zijn verschillende prototypes ontwikkeld, deze zijn stuk voor stuk proefondervindelijk geanalyseerd. Om betrouwbare onderzoeksresultaten te garanderen werden elke geselecteerde prototypes een (op basis van een op ervaring gebaseerd) aantal keer herhaald.

Tot slot zijn de onderzoeksresultaten verwerkt en zijn er doorslaggevende conclusies uit getrokken. Deze kunnen alleen niet gepubliceerd worden omdat deze dusdanige impact zullen hebben, dat ze de status hebben gekregen van staatsgeheim.

WP_000146

WP_000149

WP_000150

WP_000151

WP_000154