(aankomend) Explorers gaan kanoënd door Utrecht.

Zaterdagmiddag om één uur verzamelden we allemaal op het clubhuis om van daar uit naar Utrecht te rijden. Vandaag eens niet alleen de Explorers, maar ook de mensen die we volgend jaar hopen te verwelkomen. Met een paar omwegen om mensen en benzine op te halen, kwamen we halverwege de middag aan in het centrum van Utrecht.

Daar stapten we in een kano, werden we de Oude Gracht ingebonjourd en konden we ons suf peddelen. Na even wennen kon iedereen gelukkig redelijk goed overweg met de kano’s en al snel gingen we onder allerlei oude bruggetjes door en langs drukke winkelstraten. Zo zie je de stad ook eens van een kant waar je anders nooit aan denkt. Na een kleine twee uur waren we weer terug bij de startplaats en konden we weer uitstappen. Duidelijk was dat je beter niet achterin de kano kon zitten als je droog wilde blijven, maar de meesten waren gelukkig voorbereid op een nat pak. Wat later dan gepland waren we thuis, maar volgens mij heeft iedereen wel een leuke dag gehad!