Donatie voor Duchenne heroes

Begin september heeft een groep toekomstig managers van pensioenfonds PGGM op ons terrein gelogeerd in het kader van een leiderschapstraining. Gezien de specifieke wensen van de groep (slapen in een grote tent, kampvuur, contrast tussen primitief en luxe) kwam men terecht bij scouting terreinen en uiteindelijk vond met het Kon-Tiki terrein het mooist en meest aansluiten bij de wens en uiteindelijk heeft men naar volle tevredenheid de nacht en dag beleefd.

Bij het afscheid nemen was men zo tevreden over de accommodatie en verleende diensten dat men aangaf dat we in vergelijking met commerciƫle accommodaties eigenlijk veel te goedkoop waren. Toen heb ik aangegeven dat een donatie aan een goed doel als blijk van waardering zeer op prijs zou worden gesteld. Natuurlijk heb ik toen Duchenne heroes naar voren geschoven.

PGGM heeft besloten 1000 euro bij te dragen aan dit goede doel!