Er is weer een nieuwsbrief uit!

De feestdagen zijn achter de rug, en het nieuwe jaar is weer begonnen. Hoog tijd voor weer een nieuwsbrief.
Er is de afgelopen periode weer genoeg gebeurd op Kontiki, er kan dus ook weer genoeg verteld worden. Zo zijn er waarderingstekens uitgedeeld, hebben we een nieuwe voorzitter, en zijn de middagspeltakken weer op winter / bikkelkamp geweest. Ook Is er weer een leiding die zich voorstelt, ditmaal Naomi Schreuder. En (nota bene) nodigen we alle pappa’s en mamma’s ook nog uit voor iets nieuws, de ouderborrel! Laten we daar dan ook maar de nieuwsbrief mee openen!

Klik hier om de nieuwsbrief te bekijken.
Mocht u de nieuwsbrief niet hebben ontvangen, dan kunt u zich hier onder inschrijven.

Geinteresseerd in wat er bij ons gebeurt? Abonneer u op onze nieuwsbrief door hieronder uw gegevens in te vullen.