Zaterdag 11 februari

Zaterdag 11 februari

Zaterdag 11 februari

Beste ouders/verzorgers en alle leden,

Misschien is het jullie wel opgevallen dat we dit jaar met Kon-Tiki niet de oude vertrouwde lotenactie hebben gehouden. Deze hebben we dit jaar namelijk even afgeschaft.
We gaan wat anders doen om geld in te zamelen.
Met hééééééél Kon-Tiki gaan we dit jaar namelijk koekjes verkopen en hiermee kunnen we geld inzamelen. Met dat geld willen wij nieuwe spelmaterialen kopen. Denk aan nieuwe spullen voor de kabelbaan, spelletjes, knutselspullen of spullen om buiten mee te spelen.

Dit gaat gebeuren op zaterdag 11 februari. Jullie gaan op die datum samen met de leiding de koekjes verkopen. De ochtendspeltakken zullen dit onder begeleiding doen van de leiding en de oudere Explorers. De middagspeltakken kunnen dit zelfstandig. Voor de speltakken gelden de volgende verkooptijden:

Ochtend: Verkoop van 10:00-12:00
Middag: Verkoop van 14:00-16:00
Voor deze opkomst verzamelen jullie niet op Kon-Tiki, maar jullie moeten aanwezig zijn op de volgende locaties:

Voor vragen kun je gewoon terecht bij de leiding. Verder hopen wij natuurlijk dat er zoveel als mogelijk koekjes verkocht zullen worden en we hier met Kon-Tiki heel veel mooie dingen van kunnen doen. Dus zet hem op!!

Met vriendelijke groet,

De organisatoren koekjes verkoop actie:
Arjen Vierwind en Daniël Moes (tel. 06-14875218)

Ochtend: (Bevers, Welpen, Welpenmeisjes, Explorers)

Mogen verzamelen bij de volgende locatie:
10:00: Voetbalveldje aan de Aalscholverstraat Putten. (Zie afbeelding)

Middag: (Verkenners, Padvindsters)

Mogen verzamelen bij de volgende locatie:

14:00: Fontanusplein Putten. Let op, met fiets!