Tijdens opkomsttijden kunt u contact met ons opnemen op telefoonnummer 0341-352930. Zie ook de links naar facebook,twitter, onze foto’s etc. onderaan deze pagina!

Samenstelling stafteams voor seizoen 2018-2019, eerstgenoemde is de teamleider

Bevers

Lotteke Hollanders (Rebbel)
Ruben van de Beek (Steven Stroom)
Ava Geurtsen (Noa)
Shanna van Grevengoed (Rozemarijn)
Lars Snijder (Bas Bos)
bevers@scoutingkontiki.nl

Welpen

Glenn Mulderij (Phao)
Niels Korterink (Begheera)
Emiel Witteveen (Chill)
Gennart Goorhuis (Chicai)
Henry Kieft (Jacala)
welpen@scoutingkontiki.nl

Havelihorde

Anne Brinkman (Rikki-Tikki-Tavi)
Daniel van de Beek (Shere-Kahn)
Liza Krudde (Raksha)
Nathan van Emous (Loui)
Marjolein Schalk (Marala)
havelihorde@scoutingkontiki.nl

Verkenners

Naomi Schreuder
Corne Doppenberg
Auke Mellema
verkenners@scoutingkontiki.nl

Padvindsters

Tim Laning
Jonne Teunissen
padvindsters@scoutingkontiki.nl

Explorers

Arjen Vierwind
Geffrey Hop
Mathijs Kuit
Krista de Ruiter
explorers@scoutingkontiki.nl