Tijdens opkomsttijden kunt u contact met ons opnemen op telefoonnummer 0341-352930. Zie ook de links naar facebook,twitter, onze foto’s etc. onderaan deze pagina!

Samenstelling stafteams voor seizoen 2016-2017, eerstgenoemde is de teamleider

 

Bevers

Lotteke Hollanders
Ruben van de Beek
Vacature
bevers@scoutingkontiki.nl

Welpen

Glenn Mulderij
Henry Kieft
Niels Korterink
Helynn Veldhuizen
Vacature
welpen@scoutingkontiki.nl

Havelihorde

Daniel van de Beek
Daniel Moes
Irene Wildeboer
Liza Krudde
havelihorde@scoutingkontiki.nl

Verkenners

Krista de Ruiter
Corné Doppenberg
Geffrey Hop
Lars Snijder
Naomi Schreuder
verkenners@scoutingkontiki.nl

Padvindsters

Mathijs Kuit
Astrid Buis
Marco Kok
Ruben Mulderij
Jonne Teunissen
padvindsters@scoutingkontiki.nl

Explorers

Martijn Hendriksen
Arjen Vierwind
explorers@scoutingkontiki.nl