Tijdens opkomsttijden (za. 10.00 – 12.00 & 14.00 – 17.00 uur) kunt u contact met ons opnemen op telefoonnummer 0341-352930. Zie ook de links naar facebook,twitter, onze foto’s etc. onderaan deze pagina!

Samenstelling stafteams voor seizoen 2019-2020, eerstgenoemde is de teamleider

Bevers

Shanna van Grevengoed (Rozemarijn)
Ruben van de Beek (Steven Stroom)
Ava Geurtsen (Noa)
Jolanda van Dijk (Keet Kleur)
bevers@scoutingkontiki.nl

Welpen

Glenn Mulderij (Phao)
Niels Korterink (Begheera)
Emiel Witteveen (Chill)
Gennart Goorhuis (Chicai)
Henry Kieft (Jacala)
welpen@scoutingkontiki.nl

Havelihorde

Anne Brinkman (Rikki-Tikki-Tavi)
Nathan van Emous (Loui)
Marjolein Schalk (Marala)
Mirjam van Wee (Oe)
havelihorde@scoutingkontiki.nl

Verkenners

Naomi Schreuder
Geffrey Hop
Lars Snijder
Nanouk van Steeg
verkenners@scoutingkontiki.nl

Padvindsters

Tim Laning
Astrid Buis
Daniel van de Beek
Jonne Teunissen
Vincent van Ee
padvindsters@scoutingkontiki.nl

Explorers

Krista de Ruiter
Mathijs Kuit
explorers@scoutingkontiki.nl