Exporer tussen bomen in klimbos
Padvindster loop over net

LET OP: Deze maatregel is verlengd. Lees meer: Update over maatregelen vanwege Corona-virus

Naar aanleiding van de meest recente berichtgeving over het Corona-virus, zullen velen van jullie de vraag hebben: kan de wekelijkse opkomst doorgaan? Het antwoord hierop is: nee, Scouting Nederland adviseert alle Scoutinggroepen en – organisaties in Nederland om alle activiteiten tot en met 31 maart niet door te laten gaan.

De reden is dat in het Scoutingspel veel fysiek contact plaatsvindt. Scouting Kon-Tiki sluit zich hierbij aan, om mee te helpen verdere verspreiding van het virus in te dammen. We sluiten hierbij aan bij het verzoek van het kabinet om sociale contacten in het algemeen sterk te beperken.

Voor zover wij weten zijn er nog geen leden die het Corona-virus hebben opgelopen en we hopen uiteraard dat dit niet gebeurt. We begrijpen dat jullie teleurgesteld zijn over het niet doorgaan van de opkomsten de komende tijd en rekenen op jullie begrip en medewerking.

Clubhuis

0341-214644 (alleen op zaterdag)
 
Scouting Kon-Tiki
Garderenseweg 144b
3881 NC  Putten